Menu Close

Antrasis projekto ERASMUS+ KA2 ,,Let’s grow small happiness together” mobilumas

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazijos mokiniai tęsia veiklas ERASMUS+ KA2 projekte ,,Let’s grow small happiness together”. Rugsėjo 18 – 24 d. vyksta antrasis projekto mobilumas Turkijoje, į kurį išvyko 5 septintos klasės mokinės, 1 aštuntos klasės mokinė, socialinė pedagogė ir anglų kalbos mokytoja.

Pirmoji projekto diena prasidėjo sekmadienio vakarą ilga kelione Iš Kauno į Izmirą. Jame nusileidome 5.40 val. ryto, o tada dar apie 1.5 val. automobiliu keliavome į Salihli miestą.

Po ilgos kelionės jautėsi nuovargis, bet viešbutyje nusiprausę, persirengę ir papusryčiavę vykome į projekto veiklas: susipažinome su projekto partnerių šalių dalyviais, išklausėme jų prisistatymus ir apžiūrėjome Salihli miestą. Diena buvo kupina puikių įspūdžių ir gerų emocijų. Štai kelios mokinių mintys.

Diena buvo pilna naujų patirčių ir išbandymų. Dėl nuovargio buvo kiek sunkoka visur susikaupti ir aktyviai dalyvauti. Tačiau labai patiko pažintis su nauja šalimi ir naujais draugais, šalių partnerių kultūra. Buvo smagu, – sako Justė, Aušrinė-Izabelė ir Goda. Emilija pritaria, kad diena buvo pilna įspūdžių, nors kankino nuovargis. Smagiausia pramoga – maudynės baseine. Vėtros nuomone, diena taip pat  buvo sunki. Naktis buvo bemiegė, tačiau pamatyti vaizdai visa tai atpirko. Salihli miestelio gatvės tokios jaukios, pilna parduotuvėlių, iš pažiūros apleistų namų, kuriuose net keista, jog gyvena žmonės, žinoma, užbūrė kalnai, bet buvo ir nemažai šiukšlių… Taip pat skiriasi augalija, žmonės, kultūra, kabo daug Turkijos vėliavų. Tai ir sukuria įdomią, mums neįprastą atmosferą.

Džiaugiamės praėjusia pirma diena ir jau su nekantrumu laukiame kitos.

 

Olivija, Odeta, Eva, Vėtra, Emilija, Aušrinė – Izabelė, Justė ir Goda

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą