Menu Close

Mokytojai

2020 – 2021 m. m.

Progimnazijoje dirbančių darbuotojų sąrašas

 


Dailės mokytoja metodininkė Ernesta Boželytė-Liobienė

 


Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Jurgita Brazauskienė

 

 

IMG 0008
Pradinių klasių mokytoja ekspertė Loreta Andriuškevičienė

 

 


Geografijos vyresnioji mokytoja Nijolė Birštonienė

 


Technologijų mokytoja metodininkė  Rita Dijokienė

 

Vaida Zukauskiene
Pradinių klasių mokytoja Vaida Žukauskienė

 

Vida Salcuviene
Chemijos mokytoja metodininkė Vida Šalčiuvienė

 

Odeta Gluoksnyte
Anglų kalbos mokytoja metodininkė Odeta Gluoksnytė

 


Pradinių klasių mokytoja metodininkė Gitana Kalinauskienė

 

IMG 0047.JPG
Pradinių klasių anglų kalbos vyresnioji mokytoja Indrė Kiškienė

 


Pradinių klasių mokytoja metodininkė Aurelija Kovzonienė

 

 


Kūno kultūros vyresnysis mokytojas Valentinas Kraulišas

 

logo
Tikybos mokytoja Vaida Gumauskienė

 

 

IMG 0022.JPG
Anglų kalbos vyresnioji mokytoja Vilma Lišauskienė

 

 


Anglų kalbos vyresnioji mokytoja, rusų kalbos mokytoja Vitalija Lukšytė

 

 


Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Jurgita Papečkytė

 

 


Pradinių klasių mokytoja metodininkė Reda Pažėrienė

 

 

logo
Fizikos mokytojas Rimantas Knyza

 

 


Pradinių klasių mokytoja metodininkė Irena Šverčiauskienė

 

 


Pradinių klasių mokytoja metodininkė Rima Urbanavičienė

 


Informacinių technologijų mokytoja metodininkė, matematikos mokytoja Neringa Urbonavičienė

 

 

Irena Ukeliene
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Irena Ūkelienė

 


Pradinių klasių mokytoja metodininkė Gražina Vencienė

 

IMG 0016.JPG
Anglų kalbos vyresnioji mokytoja Daiva Veselgienė

 

 


Muzikos vyresnioji mokytoja Žydrūnė Zubrickienė

 

IMG 0199.JPG
Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Aušra Žemaitaitienė

 

IMG 0015.JPG
Istorijos mokytoja metodininkė Vida Bačinskaitė

 

logo

Choreografijos mokytoja metodininkė  Daina Misiukevičienė

 

 

brusokiene2
Matematikos vyresnioji mokytoja Vilija Brusokienė

 

venskeviciene
Pradinių klasių mokytoja Erika Venckevičienė

 

 

Jolita Ramentoviene
Matematikos vyresnioji mokytoja Jolita Romentovienė

 

 

Rimgaile Padimanskiene
Rusų kalbos vyresnioji mokytoja, vokiečių kalbos mokytoja Rimgailė Alenskaitė

 

 

logo

Pradinių klasių mokytoja Jolanta Gudynienė

 

logo

Biologojos mokytoja metodininkė Aušrinė Motuzienė

 

 

logo

Istorijos mokytoja Gintarė Chilčenkienė

 

 

logo

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja, etikos vyresnioji mokytoja Daiva Petručionienė

 

 

logo

Istorijos mokytojas Vytautas Sveikata

 

logo

Fizinio ugdymo mokytoja Ela Bajorūnienė

 

 

logo

Lietuvių kalbos mokytoja Inga Šuminaitė Cimermonė

 

 

logo

Anglų kalbos mokytoja Gintarė Valskienė

 

logo

Technologijų mokytoja Giedrė Alenskienė

 

 

logo

Rusų kalbos mokytoja Kristina Sabaliauskienė