Menu Close

Antrasis projekto ERASMUS+ KA2 ,,Let’s grow small happiness together” mobilumas

Antrą mobilumo dieną pradėjome pažintimi su ,,Salihli Namik Kemal Secondary” turkų mokykla, kurioje mokosi 200 mokinių ir dirba 30 pedagogų. Visi projekto dalyviai šioje mokykloje lankėsi muzikos pamokoje ir mokėsi turkiškai dainuoti bei bendravo su mokyklos mokiniais. Taip pat aplankė Meka ,,City museum”. Vėliau visų šalių partnerių mokiniai pristatė savos šalies tradicinį maistą, dainas ir šokius.

Po sočių tradicinio turkiško maisto pietų keliavome apžiūrėti senovinio Sardžio miesto, kuris yra netoli Salihli, dabartinio Sarto vietoje, Turkijos Manisos provincijoje. Dieną pabaigėme apsipirkinėdami.

 

Mokinių įspūdžiai.

Smagiausia buvo apsipirkti, bet labai daug sužinojome ir muziejuose. Ačiū už puikią dieną, – sako Emilija. Goda, Eva ir Justė paantrino, kad ši diena buvo kupina puikių emocijų ir potyrių, labai patiko aplankyta turkų mokykla, pažintis su mokiniais. Buvo smagu iš taip arti pamatyti Turkiją. Pasak Vėtros, šiandiena atnešė naujų įspūdžių ir pažinčių. Buvo labai smagu, kaip mus, atvykstančius  į mokyklą, pasitiko, įdomu buvo pamatyti šventyklą bei senovinio Sardžio miesto griuvėsius.

Aušrinė – Izabelė sako, kad dieną labai praskaidrino kelionė į turkišką mokyklą, kurioje gavo progą susipažinti su be galo draugiškais jos mokiniais. Įsiminė ten ragauti turkiški patiekalai.

 

Jau su ne kantrumu laukiame trečiosios projekto dienos.

 

Olivija, Odeta, Justė, Vėtra, Aušrinė – Izabelė, Emilija, Eva, Goda.

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą