Menu Close

Trečioji mobilumo Turkijoje diena

Mobilumo Turkijoje pagrindinė tema – muzika ir talentai. Todėl trečioji diena buvo skirta pažinti Turkijos istoriją ir kultūrą. Taip pat dainavome visų partnerių šalių dainas, mokėme vieni kitus pažinti įvairius muzikos stilius.

Vėliau keliavome apžiūrėti senovinį Epheso miestą, esantį netoli Seldžiuko, Izmiro provincijoje prie Egėjo jūros. Nuo 2015 metų Epheso archeologinė vietovė yra įrašyta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

 

Mokinių mintys apie praleistą dieną.

Šiandien aplankėme senovinį miestą Ephesą, gavome progą pamatyti nuostabų kraštovaizdį ir pastatų griuvėsius. Nors kelionė buvo ilga, bet tai mes priėmėme kaip progą artimiau susipažinti su kitais projekto dalyviais. Kartu dainavome savo šalių dainas bei mėgavomės vieni kitų kompanija, – sakė Aušrinė – Izabelė.

Šiandien buvome Izmire ir Ephese. Labai patiko. Taip pat buvo labai smagu autobuse visiems kartu dainuoti,- savo įspūdžiais pasidalino Eva, Justė ir Goda.

Vėtrai ir Emilijai įsiminė ekskursijoje sutikti lietuviai. Tik merginas liūdna tai, jog laikas taip greitai bėga – kelionė eina į pabaigą.

 

Kiekviena kelionės diena atneša projekto dalyviams naujų įspūdžių ir puikių emocijų.

 

Olivija, Odeta, Justė, Vėtra, Goda, Emilija, Eva, Aušrinė – Izabelė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą