Menu Close

Tarptautinis jaunųjų dizainerių konkursas „Adata – 2022“

Birželio 16 d. įvyko tarptautinis jaunųjų dizainerių konkursas „Adata – 2022“. Moksleiviai savo kolekcijas pristatė ir gyvai, ir virtualiai, tad dalyvių skaičius išties buvo didelis. Jaunųjų kūrėjų darbai buvo vertinami skirtingose amžiaus grupėse bei kategorijose. Mūsų mokyklai atstovavo būrelio „Kūrybinės dirbtuvėlės“ nariai Aušrinė Izabelė Papečkytė ir Žygimantas Baliūnas.

8a klasės mokinys Žygimantas Baliūnas pristatė iš vienkartinių indų sukurtą kolekciją „Zero waste“. Ši kolekcija sulaukė komisijos pripažinimo ir buvo įvertinta II laipsnio diplomu. Kolekciją pristatyti padėjo būrelio narės. Pernai šiame konkurse Žygimantas taip pat buvo įvertintas ir laimėjo 3 vietą.

7b klasės mokinė Aušrinė Izabelė Papečkytė virtualiai pristatė vienuolikos miniatiūrinių suknelių kolekciją „Mažasis fėjų pasaulis“. Dekoro elementus Aušrinei Izabelei padėjo kurti kiti „Kūrybinių dirbtuvėlių“ nariai.

Iš renginio grįžome ne tuščiomis. Tradiciškai organizatoriai dalyvius apdovanojo medžiagų atraižomis, kurios tarnaus tiek technologijų pamokose, tiek kuriant naujas kolekcijas.

Mažasis fėjų pasaulis

 

Technologijų mokytoja metodininkė Rita Dijokienė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą