Menu Close

Kelionių ir įspūdžių niekada nebus per daug

Gegužės 8-9 dienomis 6a ir 7a klasių mokiniai leidosi į pažintinę kelionę po Gdanską. Per porą dienų keliautojai turėjo galimybę ne tik geriau pažinti vieną gražiausių Lenkijos miestų, bet ir praplėsti savo istorines bei kultūrines žinias. Kelionės metu aplankėme senamiestį, Artūro rūmus, Šv. Marijos bažnyčią, Malborko pilis, grožėjomės įspūdinga architektūra, vaikščiojome garsiuoju Ilguoju turgumi, aplankėme krantinę prie Motlavos upės, plaukėme laivu į Vesterplatę, sustojome Žalgirio mūšio vietoje Griunvalde. Mokiniai susipažino su miesto istorija, sužinojo apie Gdansko svarbą Baltijos regionui bei Europos istorijai. Taip pat netrūko gero nusiteikimo, bendravimo ir smagių akimirkų kartu.
Kelionė buvo ne tik puiki proga mokytis netradicinėje aplinkoje, bet ir sustiprinti klasių draugystę, ugdyti savarankiškumą bei atsakomybę. Visi grįžome pavargę, tačiau kupini įspūdžių ir gražių prisiminimų.

 

A. Motūzienė
G. Stundžienė

Skip to content