Gegužės 15 dieną minint Tarptautinę šeimos dieną progimnazijos jaunių choras dalyvavo Marijampolės savivaldybės mokyklų chorų festivalyje „Mažos širdys – didelė daina šeimai“.
Pirmoji festivalio dalis vyko Šv. Arkangelo Mykolo bazilikoje. Joje buvo laikomos šventos mišios už festivalio dalyvius, po to mokiniai giedojo sakralines giesmes. Antroji festivalio dalis vyko ,,Ryto“ progimnazijoje. Šių metų festivalio tema – ,,Šeima“. Scenoje pasirodė mokyklų chorai. Mūsų mokyklos choras atliko Roberto Marcinkevičiaus dainą ,,Aš ir tu – mes esame šeima“. Renginio pabaigoje visi festivalio kolektyvai kartu atliko dainą ,,Sudainuokime Lietuvą“.
Dalyvavimas tokiuose renginiuose skatina vaikus pažinti religinės ir populiariosios muzikos meną, tobulėti, pasitikėti savimi, pajusti bendrystę ir jėgą dainuojant jungtiniame visų mokyklų chore.
Po festivalio mokyklos choristams ir mokytojai buvo įteiktas padėkos raštas bei saldžios dovanos.
Muzikos mokytoja Žydrūnė Zubrickienė