Menu Close

Globalaus švietimo savaitė ir puikus pasirodymas nacionaliniame viktorinų žaidime „Žmonių veikla. Padariniai. Sprendimai“

„Globalaus švietimo savaitė“ yra kasmetinė pasaulinė informuotumo didinimo iniciatyva. Tai kvietimas kurti tvaresnį ir teisingesnį pasaulį. Per renginį dalijamasi sprendimais, kaip permąstyti savo gyvenimo, išlaidų ir vartojimo įpročius, taip pat ieškoma naujų ugdymo ir socializacijos būdų.

Mokiniai buvo pakvieti dalyvauto įvairiose  virtualiose šios iniciatyvos veiklose. Lapkričio 15 d. 5b ir 8a klasėms vyko paskaita per Zoom  „Kokio dydžio mano ekologinis pėdsakas“.  Lapkričio 19 d. 6d klasė dalyvavo paskaitoje „Slapti ingredientai tavo šaldytuve“.

Lapkričio 18, 23 ir 25 dienomis 5b, 6b ir 8a klasių jungtinė komanda nuotoliniu būdu dalyvavo nacionaliniame viktorinų žaidime „Žmonių veikla. Padariniai. Sprendimai.“  Tai LMNŠC Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus organizuotas renginys.  Žaidime dalyvavo 42 komandos iš visos Lietuvos. Pirmame bei antrame etape mūsų mokiniai buvo treti. Paskutinis etapas pasisekė prasčiau. Galutinėje trijų etapų lentelėje likome ketvirti. Labai džiaugiuosi sumaniais 5b klasės mokiniais, kurie nustebino savo žiniomis, užsidegimu bei žingeidumu. Būdami šioje amžiaus grupėje jauniausi, įrodė, kad drąsiai gali kovoti ir su daug už save vyresniais mokiniais.

Ačiū Kerniui, Lukui, Ignui, Linui (5b kl. ), Ignui (6b kl. ), Mantui, Rokui, Gabrielai, Hariui bei Nojui (8a kl.).  Jūs šaunuoliaiJ

Gamtos ir žmogaus bei technologijų mokytoja Rita Dijokienė

 

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą