Menu Close

Tyrinėjame, ieškome, bandome

Birželio mėnesį įsitikinome, kad įgytos žinios, mokėjimai per mokslo metus mums labai reikalingos. Jas taikėme, gilinome įvairiose edukacinėse veiklose.
Birželio 3 dieną Marijampolės vaikų edukacijos ir laisvalaikio centre dalyvavome edukacijoje „Aplink Žemę.“ Tyrinėjome, stebėjome, ieškojome atsakymų. Viktorina patvirtino, kad jau daug žinome apie Žemę – žmonių planetą.
Birželio 4 dieną 4a ir 4c klasių mokiniai apsilankėme edukacijų erdvėje „KOSMO PARK” Vilniuje. Susipažinome su NASA kosmoso stotimi, jos kosmonautais, kaip kosmonautai pakyla į kosmosą ir kaip gyvena kosmoso stotyje. Visiems patiko simuliacinis žaidimas, kuris imituoja lėktuvo valdymą. Erdvė pilna technologinių naujovių, kurios leido pamatyti Žemę ir kitas planetas iš labai arti, pabūti kosmoso stotyje su kosmonautais.
Katedros požemiuose dar kartą prisiminėme Lietuvos istoriją.
Birželio 5 dieną pas mus svečiavosi Viltės tėvai – Lietuvos kariuomenės karininkai. Pasijutome, tarsi karinėje stovykloje. Pajutome kario kuprinės svorį, įveikėme fizines kliūtis, pasitikrinome taiklumą, ragavome kareiviško maisto. Supratome, kad turime augti stiprūs, sveiki, mylėti savo Tėvynę.
Birželio 6 dieną Marijampolės STEAM laboratorijose dalyvavome interaktyviame edukaciniame užsiėmime „Nusikaltimo vietos tyrimas“. Mikroskopas leido ištirti plaukus, pirštų antspaudus, sukurti robotukai padėjo ieškoti išdaigų kaltininkų.
O birželio 7 dieną dalyvavome ekologiniame iššūkyje, kurį į progimnaziją atvežė „Mėgintuvėlis.lt“. Pamatėme ir supratome, kad sausas ledas yra ne tik išbandymų draugas, bet jis gali išgelbėti gyvybę. Atlikome keletą bandymų, laikėme rankose ugnį.

Dominyka Sinkevičiūtė, 4a klasės mokinė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą