Menu Close

Tarptautinė konferencija „Eko idėjos Lietuvai 2021“

5d klasės mokiniai  kartu su auklėtoja A. Motūziene dalyvavo  tarptautinėje konferencijoje „EKO idėjos Lietuvai 2021“, kurią organizavo Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija – Lietuvos EKO mokyklų tinklo koordinatorė. Konferencija skirta įvairių šalių ugdymo įstaigų bendruomenėms, neabejingoms  aplinkosauginėms  idėjoms, savo veikla norinčioms prisidėti prie gražios, saugios ir sveikos aplinkos kūrimo.

Tarptautinės konferencijos „EKO idėjos Lietuvai 2021“ tikslas – sutelkti įvairių šalių  ugdymo įstaigų bendruomenių narius, ugdyti mokinių ekologines ir gamtamokslines  kompetencijas, nagrinėti ekologines problemas, skatinant sveiką gyvenseną, ekologinių iniciatyvų plėtrą ir gerosios patirties sklaidą. Pranešimus skaitė Lietuvos, Turkijos ir kt. ugdymo įstaigų atstovai, Lietuvos EKO mokyklų tinklo nariai. Penktokai turėjo unikalią galimybę klausytis pranešimų ne tik lietuvių kalba, bet ir anglų.

Pastebimai keičiasi mokinių suvokimas, vertybės, požiūris į pasaulį. Auginame ir ugdome naują kartą, kuri domisi technologijomis, moka užsienio kalbų, o tvarumas ir darna kasdieniniame gyvenime –  neatsiejama ateities švietimo dalis.

 

Projekto „EKO mokykla“ koordinatorė A. Motūzienė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą