Gegužės 22 dieną miesto šventės metu sporto mugėje vykusioje estafečių rungtyje 5-6 klasių grupėje mūsų progimnazijos komanda tapo nugalėtojais. Nuoširdžiausi sveikinimai mokiniams ir jų mokytojams.
Gegužės 22 dieną miesto šventės metu sporto mugėje vykusioje estafečių rungtyje 5-6 klasių grupėje mūsų progimnazijos komanda tapo nugalėtojais. Nuoširdžiausi sveikinimai mokiniams ir jų mokytojams.