Menu Close

Sėkmė Europos geografijos olimpiadoje

Birželio 17-24 d. vykusioje nuotolinėje Europos šalių geografijos olimpiadoje 8c klasės mokinys Erikas Kėvelaitis laimėjo bronzos medalį. Teko varžytis su kitais mokiniais iš 14 Europos šalių. O už  iš anksto parengtą plakatą „Covid -19 pandemijos teigiama ir neigiama įtaka vietos turizmui“  Eriko darbas pelnė aukso medalį ne tik jam, bet ir visai Lietuvos komandai.

Olimpiados dienomis mokinai dalyvavo pasiruošimo stovykloje, kuri vyko Kaune. Lietuvos rinktinę sudarė jaunių ir jaunučių komandos po aštuonis mokinius. Lietuvai atstovavo keturi geriausi aštuntų klasių mokiniai, tarp kurių buvo ir Erikas. Su mokiniais dirbo  geografijos vadovėlių autorius Rytas Šalna, kuris padėjo įtvirtinti geografijos žinias ir savo optimizmu  bei pasitikėjimu nuteikė darbui. Olimpiadoje Erikas parodė ne tik puikias  geografijos, bet ir  anglų kalbos (anglų kalba jis pristatė plakatą) žinias. Jo anglų kalbos mokytoja Odeta Gluoksnytė. Dalyvavimas tokio lygio olimpiadoje suteikė mokiniui daug patirties ir subrandino kaip asmenybę. Erikui tai  mažas laiptelis ilgame jo gyvenimo kelyje.

Sėkmės, Erikai, pildant savo  gyvenimo kompetencijų portfelį. Ačiū  tėvams už tai, kad galėjau prisiliesti  prie mokinio ugdymo ir padėti jam žengti pažinimo keliu.

 

Geografijos vyresnioji mokytoja Nijolė Birštonienė

 

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą