Menu Close

Rugsėjo 1 – oji, Mokslo ir žinių dienos šventė

Rugsėjo 1-oji – naujų mokslo metų pradžia visose Lietuvos mokyklose: ir pagrindinėse, ir gimnazijose. Šią dieną pirmaklasiai pirmą kartą išeina į mokyklą, tad jiems tai naujo patyrimo šventė. Kiti moksleiviai po atostogų susitinka savo bendramokslius, mokytojus ir auklėtojus, dalinasi vasaros įspūdžiais ir džiaugsmais.

Mokydamasis mokykloje vaikas užauga, subręsta, mokosi ne tik mokslo dalykų, bet ir bendravimo, gerų jausmų. Žmogus mokosi didžiąją savo gyvenimo dalį – vaikystę ir jaunystę. Taigi Rugsėjo 1-oji – tarsi viso gyvenimo šventė.

Nešini spalvotais kardeliais, rožėmis ir kitais rudens žiedais moksleiviai pirmadienį rinkosi ir į mūsų atsinaujinusią bei išgražėjusią mokyklą. Šventę pradėjo jaunosios šokėjos, savo eiles mokytojams ir mokyklai skyrė skaitovai. Visus susirinkusiuosius pasveikino mokyklos direktorė Asta Ivoškaitė. Ji visiems palinkėjo ištvermės, susikaupimo, naujų įspūdžių, neprarasti tikėjimo savo jėgomis ir noro siekti mokslo aukštumų. Taip pat mokyklos bendruomenę sveikino Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Metas Ražinskas, Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų viešųjų ryšių karininkas, vyresnysis leitenantas Andrius Dilda, Švento Vincento Pauliečio parapijos kunigas Virginijus Grigutis, mokyklos tarybos pirmininkas Gintaras Skamaročius bei buvusi ilgametė mokyklos direktorė Danutė Šliužienė. Šventėje taip pat dalyvavo ir Marijampolės savivaldybės administracijos Teisės departamento direktorė Violeta Švetkauskienė. Dėkojame svečiams už išsakytus šiltus žodžius ir palinkėjimus.

Renginio kulminacija tapo nuaidėjęs pirmasis skambutis ir iš dangaus pasipylęs spalvotų petardų lietus. Moksleiviai sugužėjo į klases išklausyti pirmosios šiais metais pamokos.

Taigi sėkmingų visiems naujų mokslo metų!

                                                                                                          Mokytoja Jurgita Papečkytė

 

{skydrivegallery folder.443c30140659b630.443C30140659B630!279}

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą