Menu Close

„Riedanti karta“ mūsų mokykloje

Gegužės 12-ąją mūsų progimnazijoje apsilankė projekto „Riedanti karta“ komanda.
Pirmiausia 6c klasės mokiniai žaidė stalo žaidimą – atsakinėjo į klausimus  apie tvarumą, taršos miestuose mažinimą ir dviračius, kaip tvaresnį keliavimo būdą. Mokiniai sužinojo ne tik naują žodį „urbanistas“ – miesto architektas, bet ir apie saugumą kelyje, darnų judumą ir kodėl taip svarbu keisti keliavimo įpročius. Po žaidimo vyko  apdovanojimai.
Vėliau vyko dirbtuvėlės „Papuošk savo dviratį“. Nors oras nelabai lepino, bet dirbtuvėlės įsikūrė mokyklos kieme. O pasipuošti buvo galima ne tik dviračius, bet ir paspirtukus, riedlentes ar šalmus.
Mokiniams edukacija patiko, jie prasmingai ir naudingai praleido laiką.
Edukacinį užsiėmimą inicijavo LR Susisiekimo ministerija kartu su Aplinkos ministerija.

Karjeros specialistė  Loreta Akelienė 

Skip to content