Menu Close

Praktikantai Rimanto Stankevičiaus progimnazijoje

 Šiais mokslo metais mūsų mokykloje visą pirmą semestrą praktiką atliko penki į Marijampolės kolegiją atvykę programos Erasmus+ studentai iš Turkijos – Faruk Duzsoz, Fatma Elbenim, Ceren Unlu, Muhammed Samet Boz ir Muhammed Yildiz. Studentai stebėjo, o vėliau ir patys vedė  anglų kalbos pamokas mano mokiniams. Štai keletas praktikantų pamąstymų:

Ceren Unlu. Noriu dirbti daugiau ir būti pakankamai kvalifikuota, kad galėčiau atsakyti į visus mokinių klausimus. Žinoma, aš tik pradedu šią kelionę ir neturiu pakankamai žinių, bet tobulėjimas yra ilgas procesas.

Faruk Duzsoz. Atlikdamas praktiką šioje mokykloje išmokau labai svarbių dalykų ir galiu drąsiai teigti, kad tai, ką išmokau per šį laiką, bus labai svarbu mano karjerai ateityje.

Muhammed Samet Boz. Norėčiau paaiškinti, kas man yra mokytojas. Mokytojas – tai žmogus, kuris rūpinasi žmonių švietimu ir stengiasi jiems duoti vis daugiau ir daugiau. Tai supratau atvykęs čia, nes čia sužinojau, ką reiškia būti mokytoju.

Muhammed Yildiz. Norėčiau, kad visi žinotų, jog dalyvaudamas programoje Erasmus+ ir atvykęs į Lietuvą įgijau puikios patirties. Mokykloje mumis labai rūpinosi, mokytoja suteikė daug žinių.

Labai smagu tai, kad mokiniams praktikantų vedamos pamokos labai patiko. Vaikai išmoko bendrauti su kitokios kultūros, religijos, socialinių patirčių žmonėmis, buvo labiau motyvuoti. Kelis mėnesius pamokos jiems buvo tokios įdomios, kad nekantriai laukdavo, kada juos vėl mokys naujieji jų mokytojai. Neabejotinai tai buvo abipusė nauda tiek studentams, tiek mokiniams.

Anglų kalbos mokytoja Odeta Gluoksnytė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą