Menu Close

Pasiruošimas paskutiniam projekto etapui

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazijos mokiniai Estėja Myru (7a klasė), Ignas Beniulis (7b klasė),  Elzė Zdancevičiūtė, Tadas Sakalauskas, Miglė Kazlauskaitė ir Elada Martynaitytė (7 d klasė) bei mokytojos Odeta Gluoksnytė Rita Dijokienė, Ernesta Boželytė-Liobienė ir socialinė pedagogė Olivija Barzdaitienė aktyviai ruošiasi paskutiniam ERASMUS+ KA2 projekto „Auginkime mažą laimę kartu”(“Let‘s Grow Small Happiness Together”) mobilumui Lenkijoje.

Nuo paskutinio mobilumo Lietuvoje reikėjo išties nemažai nuveikti. Mokiniai padedant mokytojoms kruopščiai rinko medžiagą, ją maketavo ir kūrė iškarpų albumą, kurį reikės pristatyti projekto partneriams. Dar viena veikla – trumpas filmukas apie gyvenimą mokykloje. Mokiniai patys  filmavo įvairias veiklas mokykloje, kūrė veiklų aprašymus,  juos įgarsino, maketavo. Ši veikla apjungė ne tik vyksiančius į projektą mokinius, bet ir jų bendraklasius. Reprezentacinis filmukas apie mokyklą sukurtas išties labai šaunus ir atspindintis tai, kas mokiniams atrodė svarbiausia.

Mokykloje vaikai mokosi įvairių dalykų, išgyvena įvairias emocijas ir situacijas. Dar viena iš projekto paruošiamųjų veiklų – komiksų kūrimas. Juos mokiniai kūrė dailės pamokų metu su mokytoja Ernesta Boželyte-Liobiene. Komiksuose vaizduojamos trumpos juokingos istorijos iš mokyklos gyvenimo. Sukurti komiksai eksponuojami mokykloje surengtoje parodoje. Pagal sukurtas istorijas mokiniai ruošia ir trumpą mini spektaklį, kurį turės suvaidinti.

Nuvykus į Lenkiją, laukia dar vienas iššūkis – bendras spektaklis su partneriais  pagal  Antuano de Sent Egziuperi knygos „Mažasis princas“ ištrauką. Mokiniai mokosi žodžius, baiginėja kurti kostiumus ir dekoracijas, kurių reikės vaidinimui.

Liko atlikti paskutinius darbus ir pasiruošti kelionei. Ačiū mokytojoms ir mokiniams už pagalbą  vieni kitiems, pasitikėjimą ir aktyvią veiklą bei įsitraukimą į projekto veiklas.

 

Anglų kalbos mokytoja, projekto koordinatorė Odeta Gluoksnytė, biologijos ir technologijų mokytoja Rita Dijokienė, socialinė pedagogė Olivija Barzdaitienė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą