Menu Close

Netradicinė pamoka

Gegužės 25 dieną 8c klasės mokiniai pradėjo dieną dalyvaudami integruotoje anglų, vokiečių ir rusų kalbos pamokoje netradicinėje erdvėje. Juos svetingai pasitiko Marijampolės informacijos centras. Turėjome aiškų tikslą ir klausimus, į kuriuos smalsiai laukėme atsakymų. Buvo įdomu pasidomėti Marijampolės miesto pasirengimu priimti užsienio šalių turistus, sužinoti, kokių šalių kalbomis ir kokiomis priemonėmis pateikiama informacija kitataučiams asmenims lietuviškoje aplinkoje bei  praplėsti tarpkultūrinių žinių akiratį, ugdantis toleranciją kitataučiams.

Puikios gidės dėka mokiniai sužinojo daug naujo apie Marijampolę, susipažino su informacijos centro paskirtimi ir funkcijomis, sulaukė atsakymų į rūpimus klausimus, praktiškai išbandė elektroninio gido galimybes. Mokiniai turėjo  galimybę užsienio kalba pabendrauti su informacijos centro svečiu iš Prancūzijos  Tiago, kalbančiu prancūziškai, ispaniškai ir angliškai, paklausyti autentiškos ispanų kalbos. Iniciatyviausi ekskursijos dalyviai buvo apdovanoti centro dovanėlėmis – laikmenomis.

Tai puiki patirtis bei naudingai praleistas pažintinės pamokos laikas. Idėjos iniciatorė rusų ir vokiečių kalbos mokytoja Kristina Sabaliauskienė. Pamoką integruoti padėjo anglų kalbos mokytoja Daiva Veselgienė.

Rusų ir vokiečių kalbos mokytoja Kristina Sabaliauskienė.

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą