Menu Close

Mokytojo dienos akimirkos

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet spalio 4 dieną Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinėje mokykloje vyko tradicinė Mokytojo dienos šventė. Kai kas galvoja, kad mokytojo darbas – pavydėtina profesija.

Ilgos atostogos, trumpa darbo diena. Tačiau taip nėra. Iš tiesų kasdieninis mokytojo darbas be galo varginantis, reikalaujantis kantrybės, pedagoginių, metodinių, psichologinių žinių. Mokytojas yra ne tik ugdytojas, bet kartu ir mama, ir tėtis, ir draugas. Jis kiekvieną dieną turi prisiimti atsakomybę už savo mokinių išsilavinimą, patį ugdymą ir saugumą. Kai reikia – paguosti nusiminusį, pabarti neklaužadą, pasidžiaugti sėkmėmis. Taigi Mokytojo diena, tai – šventė, kai mokytojai sulaukia iš mokinių įvertinimo už visą triūsą ir laiką, praleistą su jais.

Jau nuo pat ankstaus ryto mokiniai būriavosi prie paradinio mokyklos įėjimo, stebuklingos fėjos sveikino mokytojus žydinčiomis gėlėmis, kurios kaip ir mokiniai augs ir skleisis mokytojų akyse. Taip pat kiekvienas mokytojas buvo apdovanotas šventiniu mokyklos laikraščio numeriu, na, o mokytojų širdis šaltoką rudens rytą šildė švelnūs gitarų garsai. Šventinė nuotaika jautėsi visur: mokyklinėmis uniformomis pasipuošę mokiniai sveikino savo mylimiausius ir mėgstamiausius mokytojus, dovanojo jiems savo šypsenas ir gražiausius gėlių žiedus. O po pamokų visi susirinko į iškilmių salę pasiklausyti kamerinio ansamblio „Cantare” koncerto. Nuostabūs muzikos garsai tikrai padėjo bent trumpam pamiršti visus rūpesčius, pasisemti teigiamų emocijų.

Nuoširdūs mokinių sveikinimai, gėlės ir šypsenos tikrai suteikė mokytojams energijos visiems mokslo metams. Tad sėkmės Jums nelengvame ieškojimų kelyje!

Erika Jociūtė

8b klasės mokinė

 

{skydrivegallery folder.443c30140659b630.443C30140659B630!350}

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą