Menu Close

Judanti klasė 2022

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazijos 1a klasės mokiniai, mokytojos Vaida Žukauskienės ir Svetlana Spūdienė bei visuomenės sveikatos specialistė Evelina Baliūnė dalyvauja iniciatyvoje „Judanti klasė 2022“. Jos šūkis – „Judam už Ukrainos vaikus. Būkim sveiki ir saugūs kartu!“

Šia iniciatyva siekiama ne tik pagerinti mokinių fizinę ir emocinę sveikatą bei paskatinti daugiau judėti, bet ir mintimis palaikyti Ukrainos vaikus, kurie karo akivaizdoje negali džiaugtis gyvenimu, laisvai judėti, būti saugūs. Palaikome Ukrainos vaikus, kurie patiria baimę, agresiją, nepriteklių.

Mokykla įsitraukė į iniciatyvą bendram tikslui – formuoti vaikams natūralų fizinio aktyvumo įprotį, gerinti emocinę sveikatą naudojant įvairius judėjimo elementus, didinti bendruomeniškumo jausmą tuo pačiu solidarizuojantis ir palaikant ukrainiečių vaikus.

„Judanti klasė 2022“ – tai tokia klasė, kurioje visi kartu ir kiekvienas atskirai stengiasi kuo daugiau judėti, kelti sau ir draugams gerą nuotaiką, ne lenktyniauti, o draugiškai įsitraukti į aktyvias veiklas ir savo geru pavyzdžiu įkvėpti kitus.

Visuomenės sveikatos specialistė Evelina Baliūnė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą