Menu Close

Džiuginantys Nacionalinės aplinkosaugos olimpiados 2021 rezultatai

Aplinkosauga – viena smagiausių temų biologijos pamokose, nes daugelis mokinių drąsiai ir aktyviai dalijasi įžvalgomis, noriai diskutuoja. Mokinių susidomėjimą rodo ir gausus  septintokų bei aštuntokų dalyvavimas Nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje. Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) jau aštuntus metus rengiamą olimpiadą 7–8 klasių mokiniams šiemet savo įžvalgomis ir neblėstančiu optimizmu lydėjo penkiakovininkė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė. Jos asmeninis dėmesys, kaip prizas, buvo skirtas greičiausiai ir tiksliausiai į olimpiados klausimus atsakiusiam mokiniui.

2021 m. Nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje dalyvavo 2152 mokiniai iš 159 Lietuvos mokyklų. Tarp jų net 23 stipriausi mūsų progimnazijos 7–8 klasių mokiniai. Kadangi dalyvių daug, rezultatai paskelbti tik praėjusių metų gruodį.  Į visus 30 klausimų teisingai atsakė ir po 100 balų surinko 6 mokiniai iš įvairių Lietuvos mokyklų, tarp jų ir mūsų progimnazijos 8c klasės mokinys Matas Alkimavičius. Moksleiviai dalyvavo kaip progimnazijos komanda, tad asmeniniai laimėjimai išskirti nebuvo. Dar 14 mūsų  mokinių surinko daugiau kaip 80 balų iš 100, jie apdovanoti diplomais.

Džiaugiuosi ir didžiuojuosi laimėtojais, dėkoju už laiką, skirtą pasiruošimui.  Planetos ir valstybės gerovė neįmanoma be supratingo požiūrio į aplinką ir žmogų.

Biologijos mokytoja A. Motūzienė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą