Menu Close

Aplinkosauginė konferencija mokiniams „Įdomioji ekologija“

1

 1Kovo 4 d. Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazijos 7 – 8 mokiniai, paskatinti biologijos mokytojų A. Motūzienės ir R. Dijokienės, dalyvavo aplinkosauginėje konferencijoje „Įdomioji ekologija”. Konferenciją organizavo pirmoji ir didžiausia Lietuvoje licencijuota pakuočių atliekų tvarkymo organizacija „Žaliasis taškas“.

Konferencijos tikslas – supažindinti mokinius su ekologijos principais bei pasidalinti jų pritaikymo kasdienybėje idėjomis.

Renginio metu buvo apžvelgiamos tvarios aplinkos ir atsakingo vartojimo bei atliekų tvarkymo temos, pagrindžiant jas praktiniais Lietuvos ir pasaulio pavyzdžiais. Mes išgirdome ir išmokome daug įdomių dalykų. Sužinojome, per kiek laiko suyra įvairios medžiagos, galėjome patys pasigaminti vonios burbulą. Šis ekologiškas gaminys visus nustebino, nes ne visi žinojo, kad su medžiagomis, kurių galima rasti kiekvieno namuose, galima pasigaminti tokį puikų dalyką. Vieni iš mūsų burbulus darėmės tiesiogiai konferencijos metu, kiti po jos. Pačių sukurti vonios burbulai tapo puikiomis dovanomis artimiesiems. Supratome, kaip svarbu rūšiuoti. Konferencijos pranešėjos išaiškino mokiniams šio dalyko svarbą. Bendraamžiai taip pat pasidalino savo patirtimis apie šiukšlių tvarkymą ir rūšiavimą. Ir manau, kad ši patirtis pravers kasdieniniame gyvenime.

Mokiniai liko sužavėti konferencija ir nuoširdžiai dėkoja mokytojoms už suteiktą galimybę dalyvauti puikiame renginyje, juk mūsų progimnazija priklauso Lietuvos EKO mokyklų tinklui ir mums nesvetimos gamtosauginės idėjos

{gallery}renginiu_nuotraukos19/konf{/gallery}

Visų dalyvavusių mokinių vardu 7b klasės mokinys Aleksas Bartkus

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą