Kalbėti apie pinigus visada įdomu ir niekada ne per vėlu. Tuo gegužės 26 d. įsitikino 3b klasės mokiniai, dalyvaudami finansinio raštingumo pamokoje, kurią vedė SEB banko vadybininkė Rima Strelčiūnienė.
Užsiėmimo metu specialistė su mokiniais žaidimo forma aptarė, kuo skiriasi poreikiai nuo norų, prisiminė seniausią pasaulio valiutą – mainus. Taip pat pateikė mokiniams kelis patarimus, kaip susiformuoti taupymo įgūdį.
Mokiniai aktyviai įsitraukė ir į praktines veiklas: apžiūrėjo banko korteles, žaidė mainų žaidimą, atpažino tikrus ir padirbtus įvairių pasaulio valstybių pinigus, aiškinosi, kodėl negalima atskleisti savo duomenų. Taip pat svajojo, ką nusipirktų, jei turėtų visus pasaulio pinigus.
Po pamokos mokiniai aktyviai uždavinėjo ir asmeninius klausimus apie pinigus, taupymą ir jų valdymą.
Šią veiklą klasėje inicijavo Gabijos A. mama. Dėkojame, kad tėvams rūpi vaikų finansinis raštingumas, kuris yra būtinas įrankis, padedantis užtikrinti asmeninį saugumą ir pasiekti ilgalaikę gerovę.
Pradinių klasių mokytoja Aušra Biskienė