Menu Close

Apdovanojimai „Gamtos herojai 21“

Mūsų progimnazija yra Lietuvos EKO mokyklų tinklo narė, organizuoja  aplinkosauginio sąmoningumo akcijas bei dalyvauja įvairiose  veiklose: konkursuose, projektuose, seminaruose, konferencijose. 2021 metais nuveikta tikrai daug. Mokiniai aktyviai prisidėjo  ir prie projekto „Gamtos herojai 21“ veiklos. Nelikome nepastebėti organizatorių, buvome nominuoti apdovanojimams ir gavome padėką už indėlį prisidedant prie aplinkosauginio švietimo populiarinimo tarp jaunimo bei dėl draugiškų idėjų gamtai sklaidos.

Konkurso „Gamtos herojai 21“ tikslas – ne tik įvertinti, bet ir paviešinti bei apdovanoti gamtosaugos srityje aktyviai veikiančias ugdymo įstaigų bendruomenes už jų nuveiktus darbus saugant gamtą, prisidedant prie aplinkosauginio sąmoningumo ugdymo ir gamtai draugiško gyvenimo būdo formavimo bei aktyvios aplinkosauginių idėjų sklaidos savo aplinkoje, tokiu būdu rodant pozityvų ir siektiną pavyzdį kitoms ugdymo įstaigoms.

Labai džiaugiuosi apdovanojimu ir nuoširdžiai dėkoju visiems mokytojams, rengusiems, organizavusiems įvairias veiklas gamtosaugos srityje, ir mokiniams, dalyvavusiems veiklose ir pasiekusiems puikių rezultatų. Tikiuosi tokių pat aktyvių, draugiškų aplinkai 2022 metų.

Mylėkime gamtą, planetą, rūpinkimės savo ir artimųjų sveikata bei ateinančių kartų gerove!

Projekto EKO MOKYKLA koordinatorė A. Motūzienė

 

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą