Menu Close

„Patyčių dėžutė” veikia!

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 4 d. progimnazijoje įgyvendinama nauja prevencinė priemonė prieš patyčias – įdiegta elektroninė platforma „Patyčių dėžutė”. „Patyčių dėžutės“ pagalba galite saugiai, greitai ir visiškai anonimiškai pranešti apie patiriamas ar pastebėtas patyčias. Šis įrankis nėra skirtas pakeisti žodinį pranešimo apie patyčias būdątai tik papildoma erdvė išsipasakoti tiems mokiniams, kuriems kiti pranešimo apie patyčias būdai yra nepriimtini dėl kitų priežasčių.

Norėdami anonimiškai pranešti apie patirtus ar stebėtus patyčių atvejus, prisijunkite prie progimnazijos „Patyčių dėžutės” adresu https://patyciudezute.stankeviciaus.lt ir užpildykite pranešimą. Pranešimus galite pildyti ir į savo išmanųjį įrenginį atsisiuntę mobiliąją programėlę. Pranešimą užpildykite išsamiai, nurodydami žmogaus, kuris patyrė patyčias ir besityčiojančio žmogaus duomenis, galimus patyčių stebėtojus, įvykio datą, vietą ir laiką. Prie pranešimo taip pat galite pridėti elektroninių patyčių ekrano nuotrauką (angl. screenshot).

Pranešimas pasieks už „Patyčių dėžutę” atsakingus asmenis progimnazijoje – socialines pedagoges Oliviją Barzdaitienę ir Rasą Ūkelienę. Visa pranešime pateikta informacija yra konfidenciali, todėl galite būti ramūs, kad ji nebus viešai platinama ar naudojama kitais tikslais. Galite būti tikri, kad į visus „Patyčių dėžutės” pranešimus, nepriklausomai nuo jų pobūdžio, bus reaguojama atsakingai ir greitai. 

Socialinė pedagogė Rasa Ūkelienė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą