Menu Close

Viktorina „Globalios problemos: žemė, oras ir vanduo“

Lapkričio 17, 22 ir 24 d. mūsų mokyklos komanda (5c, 6b ir 7b klasės mokiniai) dalyvavo nacionalinėje ekologijos viktorinoje „Globalios problemos: žemė, oras ir vanduo“. Konkursą organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Ši viktorina – viena iš renginių ciklo „Globalaus švietimo savaitė 2022“ veiklų. Viktorinos „Globalios problemos: žemė, oras ir vanduo“ tikslas –  supažindinti Lietuvos mokinius su svarbiausiomis ekologinėmis problemomis. Organizatoriai taip pat atsiuntė keletą puikių nuotolinių pamokų video.

Viktorina vyko trimis etapais (lapkričio 17 d. – ,,Žemė“, lapkričio 22 d. – ,,Oras“ ir lapkričio 24 d. – ,,Vanduo“) internetinėje Youtube platformoje, kurioje įvairių Lietuvos mokyklų 5-10 klasių mokinių komandos galėjo išbandyti jėgas, pasivaržyti tarpusavyje ir pademonstruoti savo žinias biologijos, gamtos apsaugos, ekologijos srityse. Nustatytu laiku Youtube platformoje prisijungusioms dalyvių komandoms buvo perskaitomi viktorinos klausimai, atsiunčiama nuoroda su atsakymų lapu. Patys komandos nariai bendravo per Teams programą. Vienam klausimui atsakyti buvo skiriama viena minutė. Pasibaigus duotam laikui, komandos kapitonas siuntė žaidimo organizatoriui savo komandos atsakymus.

Viktorinoje dalyvavo 74 komandos. Mūsų komandos mokiniai surinko 58 taškus iš 75. Anot mokinių, būnant vienais jaunesnių savo grupėje, rezultatas visai džiuginantis, nes klausimai tikrai buvo sudėtingi, sukti ir ne iš vadovėlio. Lauksim kitų metų ir naujų žaidimų.

Ačiū organizatoriams už naujas žinias, patirtis bei puikiai praleistą laiką.

Biologijos vyresnioji mokytoja Rita Dijokienė

.

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą