Vasario 25 dieną Marijampolės lopšelio – darželio „Rūta” priešmokyklinio ugdymo grupėje „Pelėdžiukai” buvo pristatomos mokymo priemonės „Gražiausios lietuvių liaudies pasakos” ir „Lietuvių liaudies lopšinės”.
Pristatymo metu vaikams buvo gyvai sekamos pasakos, dainuojamos lopšinės, patys vaikai galėjo pažinti ir prisiliesti prie subtilaus lietuvių liaudies instrumento – kanklių, kurios garso įrašuose nuskamba kiekvienoje pasakoje.
Šias mokymo priemones darželyje pristatė viena iš idėjos įgyvendintojų – neformaliojo ugdymo organizatorė Eglė Alenskaitė. Ji kartu su Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pedagogais Ernesta Boželyte – Liobiene ir Artūru Lazausku 2016 metais parengė pasakų ir lopšinių ciklus bei juos pristatė kolegoms ir visuomenei.
Džiugu, jog turime galimybę kurti ir dalintis savo kūryba.
{gallery}renginiu_nuotraukos16/darzelis{/gallery}
Neformaliojo švietimo organizatorė E. Alenskaitė
Nuotraukos G.Alenskienės