Renginiai

 

 intro spring 19

Į mokyklą judu

1Rugsėjo 18-osios rytą Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos mokiniai  į mokyklą sugužėjo nekenksmingomis transporto priemonėmis - dviračiais, paspirtukais, riedlentėmis ar vaikščiojimo lazdomis. Tai ypač smagus rytas, kai kas metai dieną darniai judėdami pradeda vis daugiau mokinių - mažieji kartu su tėveliais, o vyresnieji savarankiškai. O šiemet visi, kas dalyvavo akcijoje „Į mokyklą judu", skirtą Europos judumo savaitei, buvo vaišinami obuoliais.

Skaityti daugiau...

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos bendruomenė jau skaito „Vyturio“ leidyklos skaitmenines knygas

1Nuo rugsėjo 12 d. Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos bendruomenės nariai dalyvauja Marijampolės savivaldybės administracijos pradėtame įgyvendinti projekte, suteikiančiame galimybę naudotis „Vyturio“ leidyklos skaitmeninių knygų biblioteka www.vyturys.lt.

Didžiausias šios bibliotekos privalumas – didelis programinių ir konteksto knygų skaičius, palengvinsiantis lietuvių kalbos ir literatūros bei pradinių klasių mokytojų darbą.

Skaityti daugiau...

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

             gamtos Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla dalyvauja projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“, projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001. 

              2018 metais gauta priemonių už 3190,77 Eur, 2019 metais  gauta priemonių už 5268,49 Eur. Daugiau informacijos apie projektą galima rasti ŠMM Švietimo aprūpinimo centro tinklalapyje https://www.sac.smm.lt/projektai-ir-programos/projektai/vykdomi-projektai/es-projektai/ 

                                                                                          Mokyklos administracija

Įspūdžių kupina paskutinė mokslo metų savaitė

               ming7c klasės mokiniai paskutinę 2018-2019 m.m. savaitę skyrė mokymuisi per kultūrinę - pažintinę veiklą. Birželio 17-osios ankstų rytą klasė išvyko į pažintinę kelionę po Mažąją Lietuvą. Čia aplankė Bitėnų kaimą, esantį Pagėgių savivaldybėje, grožėjosi gandrų kolonijos gyventojais, lankėsi istorinėse kapinėse, kuriose ilsisi Vydūnas, Martyno Jankaus spaustuvėje ir sodo galerijoje, žvelgdami nuo Rambyno kalno grožėjosi Nemuno nuvilnijančia vaga. Vėliau laukė pažintis su išskirtiniu Mingės kaimu (Šilutės raj.) ir ekskursija laivu po Nemuno deltą.

Skaityti daugiau...

Gedulo ir vilties dienos minėjime

                IMG 2627 Jau antrus metus iš eilės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka jungiasi prie projekto „Misija Sibiras“, kuris šiais metais kiekvieną, kur jis bebūtų, kvietė prisijungti prie VISUOTINĖS TYLOS MINUTĖS. 1 minutė tam, kad išsaugotume dešimčių tūkstančių tautiečių, patyrusių tremtį ir kalinimus, likimų atminimą. Sugrąžintume juos namo ir sukurtume ateitį jų istorijai. Minėjime dalyvavo ir mūsų mokyklos 8 b klasės moksleivės Neringa Marija Banišauskaitė ir Kamilė Žukauskaitė, kurios skaitė ištrauką iš  Dalios Grinkevičiūtės knygos „Lietuviai prie Laptevų jūros“ ir tremtinės Janinos Brokevičienės eilėraštį „Tėvynei“.

Skaityti daugiau...