Renginiai

virselis

KARANTINAS LIETUVOJE PRATĘSTAS IKI BALANDŽIO 13 DIENOS

NUO KOVO 30 DIENOS MOKYMASIS VYKSTA NUOTOLINIU BŪDU!

PRAŠOME NUOLAT STEBĖTI GAUNAMĄ INFORMACIJĄ https://www.tamo.lt

DĖMESIO!

        Siekiant suvaldyti koronaviruso keliamą pavojų, MOKYKLA UŽDARYTA nuo kovo 16 d. iki kovo 27 d. Dėl papildomos informacijos ar iškilusių klausimų galite kreiptis:

Raštinė – 8 610 99615, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui laikinai atliekanti direktoriaus pareigines funkcijas Vida Bačinskaitė – 8 650 82180

Direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams – 8 650 34136

Daugiau informacijos ir sprendimus galite rasti čia:

https://www.smm.lt/web/lt/del-koronaviruso

Trispalviai malūnėliai

               DSC01634Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos 1-4 klasių mokiniai pasveikino Lietuvą Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio proga su trispalviais malūnėliais. Nuotaikingos visiems šventės!

 

 

Skaityti daugiau...

Žaidėme detektyvus

20200310 153504Kovo 10 dieną trys 7c klasės moksleivių komandos – „80% mergaičių“, „Kieti riešutėliai“ ir „Suvalkijos šerlokai“ – dalyvavo Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje organizuotame edukaciniame žaidime „Dingusi knyga 2“. Mokiniai keliaudami bibliotekos erdvėmis turėjo atlikti įvairias lietuvių kalbos ir literatūros užduotis, atsakyti į sudėtingus klausimus ir gavę užuominą surasti pavogtą knygą. Užduotys pareikalavo ne tik dalykinių žinių, bet ir kūrybiškumo, intuicijos bei greitos reakcijos.

Skaityti daugiau...

Sėkmė konkurse „Gimtosios kalbos šaltiniai"

             uMarijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo esė konkurse „Gimtosios kalbos šaltiniai". 5a klasės mokinė Evita Čekauskaitė laimėjo 1 vietą, 7b klasės mokinys Edis Krupinskas laimėjo 2 vietą. Sveikiname mokinius ir juos ruošusią mokytoją Ireną Ūkelienę. 

 

 

 

Neformaliojo ugdymo organizatorė Eglė Alenskaitė