Renginiai

 

ziema2020

Padėka parodos „Kalėdinės eglutės – 2020“ dalyviams

 2Miesto eglė vis dar džiugina praeivius ir primena praėjusį šventinį laikotarpį, šiais metais kiek kitokį - ramesnį, pilną susikaupimo ir buvimo namuose. Prisimename ir šiuo laikotarpiu Marijampolės Kultūros centre surengtą tradicinę Kalėdinių eglučių parodą. Šiais metai joje dalyvavo mokytojų ir mokinių darbai iš devynių Marijampolės savivaldybės mokymo įstaigų. Mūsų mokyklos eglutė puikavosi karpiniais, kuriuos karpė dailės mokytoja Ernesta drauge su dailės – dizaino būrelio mokiniais. Po parodos gavome Marijampolės Kultūros centro padėkos raštą už etninių tradicijų puoselėjimą ir kompaktinį diską su parodos eksponatų nuotraukomis.

Paroda vyko už uždarų Kultūros centro durų ir tik pro langus galėjote ja pasigrožėti. Tad kviečiame dar kartą peržiūrėti nuotraukas ir pasidžiaugti puošniomis žaliaskarėmis.

Skaityti daugiau...

„Sveika gyvensena – kelias į laisvę ir nepriklausomybę“

 Sveikuoliu logo web1Dažnai paaugliai nori būti laisvi ir nepriklausomi, tačiau kai kurie šio tikslo siekia priemonėmis, kurios, sukelia priklausomybę ir nepageidaujamus rezultatus emocinei ir fizinei sveikatai.

Nuo 2020 m. rugsėjo 15 d. Lietuvos sveikuolių sąjungos lektoriai ir motyvatoriai vyko į turą po Lietuvos ugdymo įstaigas ir bendruomenes siekdami skleisti sveikos gyvensenos idėją, bendravo su mokiniais gyvai ir nuotoliniu būdu.

Skaityti daugiau...

ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA

1 Mokyklos bendruomenė kaip ir kasmet prisijungė prie pilietinės iniciatyvos ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skaityti daugiau...

NEUŽMIRŠTAME

 NEUZMIRSTUOLES 2020Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazijos 5-8 klasių mokiniai namuose kūrė neužmirštuolių žiedus, kurie byloja vienintelę tiesą – neužmirštame, kodėl mes esame laisvi!

 

Prasmingos Laisvės gynėjų dienos!

 

 

 

Gražiausiai pasipuošusi bendruomenė

  puoiaMarijampolės savivaldybės organizuotame gražiausių kalėdinių papuošimų konkurse „Kalėdų virusas Marijampolėje“ Rimanto Stankevičiaus progimnazija – tapo gražiausiai pasipuošusi bendruomenė. Džiaugiamės! 

Pasižiūrėti galima

https://www.marijampole.lt/naujienos/4/dekojame-sventines-aplinkos-kurejams-ir-skelbiame-nugaletojus:11102