Korupcijos prevencija

 

 intro wint18

Viešo ir anoniminio informavimo galimybės apie korupcijos pobūdžio nusikalstamas veikas

           Nurodytais adresais ir kontaktais turi teisę kreiptis kiekvienas asmuo, manantis ar įtariantis, kad jam neteisėtais Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos  darbuotojų veiksmais buvo ar yra daromas teisės pažeidimas, susijęs su korupcija.

          Kontaktai: Asta Ivoškaitė, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos  direktorė, tel. nr. (8 650) 82180, (8 343) 20977 el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Valdas Pileckas, Marijampolės savivaldybės tarybos narys, antikorupcijos komisijos pirmininkas, tel. nr. (8 687) 71590, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ; Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

        Anonimiškai pranešti apie galimus korupcijos atvejus galima specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) visą parą veikiančiu karštos linijos telefonu 8 (5) 266 333, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

        Pranešdami informaciją apie galimą pažeidimą, nurodykite kuo tikslesnę pažeidimo (veiksmo) vietą, pažeidimo (veiksmo) laiką bei turimą informaciją apie pažeidėją (vardas, pavardė). Taip pat trumpai apibūdinkite pažeidimo pobūdį. Prašome nurodyti savo kontaktinius duomenis.

Parsisiųsti dokumentą Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos 2016-2018 metų korupcijos prevencijos programa.