Kūrybinės partnerystės tęsiasi

 

progimnazija virselis


Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /home/stankevi/domains/stankeviciaus.lt/public_html/plugins/system/pwebj3ui/libraries/joomla/oauth2/client.php on line 222

Kūrybinės partnerystės tęsiasi

Can not load images! LiveConnectClient::query SSL read: errno -5961. Use another HTTP adapter for data in Advanced configuration of OneDrive component.

„Kūrybinių partnerysčių" programa tęsiasi. Balandžio 2 dieną šeštokus vėl aplankė kuriantis praktikas Vitalij Červiakov. Moksleiviai tęsė pažintį su animacijos pasauliu, mokėsi įvairių animacijos kūrimo technikų. Vaikai vizualizavo frazeologizmus, kūrė trumpus filmukus, ruošėsi juos panaudoti lietuvių, anglų ir rusų kalbų pamokose. O kad galėtum juos animuoti, reikia suprasti tiesiogines ir perkeltines šių daugiareikšmių posakių prasmes. Čia į pagalbą moksleiviams atėjo ne tik lietuvių kalbos mokytoja, bet ir kuriantis praktikas Vitalij.

Smagu stebėti, kaip projekto metu keičiasi mokinių kūrybiško mąstymo, darbo grupėje ir bendradarbiavimo įpročiai. Už įdomią veiklą nuoširdžiai dėkojame Vitalij. Jis tikrai įdėjo daug pastangų, kad šeštokams frazeologizmai taptų ne tik literatūros sąvoka, bet ir medžiaga, kurią galima animuoti. Lauksime naujų susitikimų.

    Lietuvių kalbos mokytoja Jurgita Papečkytė