Konferencija „Plieno sparnai 2014“ Šilalėje

 

progimnazija virselis


Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /home/stankevi/domains/stankeviciaus.lt/public_html/plugins/system/pwebj3ui/libraries/joomla/oauth2/client.php on line 222

Konferencija „Plieno sparnai 2014“ Šilalėje

Kovo 27 dieną dalyvavome konferencijoje „Plieno sparnai 2014“ Šilalėje. Mes turėjome pristatyti savo mokyklą, Rimantą Stankevičių. Atvykusius į Upynos Stasio Girėno vidurinę mokyklą mus pasitiko žvalus, energingas maršas. Tai jau nuo konferencijos pradžios žadėjo gerą nuotaiką.

Per kiekvieną tokio pobūdžio renginį sužinome ne tik naujos informacijos, gauname patirties, bet ir randame naujų pažinčių. Susipažinome su labai draugiškais kitų mokyklų mokiniais, suradome naujų draugų. Labiausiai patiko šaunus Upynos Stasio Girėno vidurinės mokyklos kolektyvas, o ypač konferencijos vedėjai.

                                                                    Deimantė Narbutaitytė 8a

 Konferenciją „Plieno sparnai 2014“ rengė Lietuvos karinių oro pajėgų štabas ir Šilalės rajono Upynos Stasio Girėno vidurinė mokykla. Konferencijos tikslas – mokyklų gerosios patirties sklaida įamžinant lakūnų didžiavyrių atminimą Lietuvoje ir pasaulyje, ugdant mokinių pilietiškumą, skatinant karo ir civilinės aviacijos istorijos medžiagos naudojimą ugdymo procese, saugant demokratines vertybes, pagarbą savo tautos tradicijoms, pasiryžimą ginti jos interesus.

Konferencijoje dalyvavo 7 mokyklos: Kauno Jurgio Dobkevičiaus vidurinė mokykla, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija, Klaipėdos rajono Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla, Punsko Stepono Dariaus ir Stasio Girėno pradinė mokykla – gimnazija, Šilalės Stepono Dariaus ir Stasio Girėno vidurinė mokykla, Šilalės rajono Upynos Stasio Girėno vidurinė mokykla ir Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla.

Mūsų mokyklos mokiniai Gerda Povilaitytė, Deimantė Narbutaitytė, Aurimas Plikaitis, Svajūnas Andziulis, Viktorija Kačergytė, Judita Jančiauskaitė ir Miglė Banytė pristatė pranešimą „Žvaigždėtoji svajonė mano“. Moksleiviai konferencijos dalyvius supažindino su lakūno- kosmonauto Rimanto Stankevičiaus vardo garsinimu. Mokinius ruošė ir į konferenciją lydėjo mokytoja Vida Bačinskaitė.

Sveikiname šaunią mūsų mokyklos komandą, kuri puikiai atstovavo mokyklai, garsino ne tik mokyklos, bet ir Marijampolės vardą Žemaitijoje.

                                                    Neformaliojo ugdymo organizatorė

                                                                Eglė Alenskaitė

Can not load images! LiveConnectClient::query SSL read: errno -5961. Use another HTTP adapter for data in Advanced configuration of OneDrive component.