Mokytojų diena kitaip arba nuostabi diena

 

progimnazija virselis

Mokytojų diena kitaip arba nuostabi diena

1Kaip visi žinome, Tarptautinė mokytojų diena švenčiama spalio 5-ąją. Sutapimas ar ne, tačiau 4c klasės mokiniai man šią dieną padėjo atšvęsti kitaip nei kiekvienais metais. Esu dėkinga pasitaikiusiai puikiai progai kasdienių darbų sraute suprasti, pajusti savo darbo prasmę, pažvelgti į rytojų, pamąstyti apie tai, pažiūrėti iš šalies į savo mokinius.

Su auklėjamosios klasės mokiniais išvykau į edukacinę kelionę, kurioje atsirado galimybė geriau pažinti savo mokinius, jų aplinką, džiaugtis atradimais, kūrybine veikla bei gražia rudeniška diena, besitaškančia spalvomis ir lapais.

O svarbiausia - nuoširdžiais vaikų žodžiais apie mokytoją, klasę, mokymąsi. Švęsti Mokytojų dieną su mokiniais – tai mano profesinėje veikloje pirmas kartas. Aš dėkojau vaikams, kad jie yra, kad jie tokie svarbūs ir tokie reikalingi.

Lankėmės Raudondvario dvare, kuris liepsnojančio, rudeninėmis spalvomis nusidažiusio parko apsuptyje atrodė nepakartojamai. O vienoje iš dvaro patalpų pačių pasigaminti muiliukai buvo ypatingi, o jų kvapas skanesnis ir nepakartojamas. Velnių muziejuje mus pakerėjo eksponatų įvairovė ir gausa. O gidės pasakojimai tiesiog užbūrė ir nukėlė mus į magišką neatpažintą pasaulį. Mokiniai įsitraukė į gidės pasakojimą, nustebindami savo žiniomis. Manau, tokia edukacija - raktas į mokymosi sėkmę.  Galų gale pramogos. O kaip be jų? Pakilios nuotaikos pirmyn į batutų parką. Po visų pramogų lengvai nuvargę, bet laimingi vykome namų link. Ir... Tyla autobuse, laimingos šypsenos ir toks užliejantis malonumo jausmas ir suvokimas, kad tai buvo šauniausiai praleista Mokytojo diena!

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos vyresnioji pradinių klasių mokytoja Jurgita Brazauskiemė.