Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos bendruomenė jau skaito „Vyturio“ leidyklos skaitmenines knygas

 

intro vasara

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos bendruomenė jau skaito „Vyturio“ leidyklos skaitmenines knygas

1Nuo rugsėjo 12 d. Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos bendruomenės nariai dalyvauja Marijampolės savivaldybės administracijos pradėtame įgyvendinti projekte, suteikiančiame galimybę naudotis „Vyturio“ leidyklos skaitmeninių knygų biblioteka www.vyturys.lt.

Didžiausias šios bibliotekos privalumas – didelis programinių ir konteksto knygų skaičius, palengvinsiantis lietuvių kalbos ir literatūros bei pradinių klasių mokytojų darbą.

Mokykloje lankėsi „Vyturio“ leidyklos atstovė Austėja Šavelytė, kuri pristatė 400 svarbiausių knygų, skirtų mokymuisi ir laisvalaikiui. Knygos suskirstytos pagal klases arba amžiaus grupes. Austėja paaiškino, ką reikia atlikti norint užsiregistruoti, susikurti savo paskyrą irskaityti knygas. Patikino, kad vienu metu galima skaityti kelias knygas, o skaitymo laikas yra neribojamas. Skaitant galima užsirašyti pastabas, kilusias mintis, pasikeisti teksto šrifto dydį ar stilių, taip pat kurti savo knygų lentyną. Leidyklos atstovė taip pat pamokė, kaip paskyroje matyti jau perskaitytas knygas ar su skaitymu susijusią statistiką. Šioms internetinėms knygoms skaityti reikalingas interneto ryšys, kompiuteris ar mobilusis telefonas. Norėdami pasinaudoti šia paslauga ir gauti internetinės bibliotekos „Vyturys“ dovanų kodo kreipkitės el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos bibliotekos vedėja Laima Vaičiūnienė