Įspūdžių kupina paskutinė mokslo metų savaitė

 

progimnazija virselis

Įspūdžių kupina paskutinė mokslo metų savaitė

               ming7c klasės mokiniai paskutinę 2018-2019 m.m. savaitę skyrė mokymuisi per kultūrinę - pažintinę veiklą. Birželio 17-osios ankstų rytą klasė išvyko į pažintinę kelionę po Mažąją Lietuvą. Čia aplankė Bitėnų kaimą, esantį Pagėgių savivaldybėje, grožėjosi gandrų kolonijos gyventojais, lankėsi istorinėse kapinėse, kuriose ilsisi Vydūnas, Martyno Jankaus spaustuvėje ir sodo galerijoje, žvelgdami nuo Rambyno kalno grožėjosi Nemuno nuvilnijančia vaga. Vėliau laukė pažintis su išskirtiniu Mingės kaimu (Šilutės raj.) ir ekskursija laivu po Nemuno deltą.

Kelionės užsigardžiavimui - laikas Drevernos uoste, įspūdingi vaizdai pakilus į apžvalgos bokštą ir ramybė lankantis žvejo Jono Gižo sodyboje. 

                             Birželio 18 dieną buvo suplanuotas laikas tėvų darbovietėse. Augustės mamos darbovietėje „Gabriel textile" pamatėme, kaip gaminami baldų audinių katalogai parduotuvėms, pasklidusioms po visą pasaulį. Jono tėvų darbovietė - Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, kuriame turėjome galimybę stebėti miesto kameras, suprasti, ką reiškia būti sulaikytam, apžiūrėti naujausius policijos automobilius. 

                             Birželio 20 dieną 7c klasė iškeliavo į Šunskų seniūniją, kur laiką leido sportuodami, žaisdami loginius žaidimus, stebėdami gamtą ir, žinoma, atsigaivino maudydamiesi tvenkinyje. Vakare išvykos dalyviai leidosi į edukacinį žygį, kurio metu aplankė Šunskų miestelį ir jame veikiantį Šunskų fazanyną. Sugrįžę į nakvynės vietą kūrė laužą, kepė dešreles, gitarai pritariant skambėjo dainos, visą naktį neblėso pašnekesiai...                  O miegas aplankė tik pradėjus saulei budinti gamtą. 

              Birželio 21 dieną prie sočių pusryčių stalo aptarėme mokslo metus, pasidžiaugėme sėkmėmis, išsakėme kitų metų lūkesčius. O atėjus išsiskyrimo laikui, nuriedėjo ne viena draugystės ašara - išleidome Mingailę gyventi ir mokytis į Daniją. Ji pažadėjo nepamiršti savo klasės draugų, o sugrįžus į Lietuvą būtinai mus aplankyti. 


Klasės auklėtoja Eglė