Vieno paveikslo paroda „Mokytojo žvilgsnis“

 

 edited introbal

Vieno paveikslo paroda „Mokytojo žvilgsnis“

                 1Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos skaitykloje spalio 5 dieną vyko integruota dailės, muzikos ir anglų kalbos pamoka 6b klasėje. Ją organizavo vyresnioji dailės mokytoja Ernesta Boželytė - Liobienė, vyresnioji anglų kalbos mokytoja Vitalija Lukšytė, vyresnioji muzikos mokytoja Žydrūnė Zubrickienė. Per pamoką buvo atidaryta vieno kūrinio paroda „Mokytojo žvilgsnis“.

Joje eksponuojamas 8a klasės mokinės Gabijos Bertos Šližauskaitės kūrinys „Mano močiutė“.

                             Pamoka prasidėjo muzikiniu F.J.Goseko kūriniu „Gavotas“, kurį smuiku atliko Adomas Papečkys. Eiles skaitė Salmija Jurgaitytė. Dailės mokytoja Ernesta Boželytė-Liobienė kalbėjo apie portreto tradicijas įvairiose epochose. Mokiniai skaitė savo ir žymių žmonių posakius apie mokytoją lietuvių ir anglų kalbomis. Deimantas Narijauskas perskaitė linksmą ištrauką apie mokyklinį gyvenimą iš Kazio Sajos knygos „Už nevarstomų durų“, o klasės draugai tuo metu piešė savo mylimiausio mokytojo portretą. Jų darbai eksponuojami bibliotekoje veikiančioje knygų apie mokytoją parodoje.

                             Pamoka nestokojo kūrybiškumo, originalumo, iniciatyvos ir motyvacijos. Pamokos pabaigoje mokytoja Ernesta Boželytė - Liobienė mokiniams akcentavo, kad mokinys mokydamasis menų dažniau patiria sėkmę.

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos bibliotekos vedėja Laima Vaičiūnienė