Tarptautinė mokytojų diena

 

 edited introbal

Tarptautinė mokytojų diena

IMG 0672Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos bendruomenė Mokytojų dieną šventė su socialiniais partneriais, bičiuliais bei tėvų atstovais. Mokinių tarybos iniciatyva į mokyklą buvo pakviesta apie 30 įvairių sričių specialistų, kurie vedė vieną pamoką. Į klases svečius palydėjo mokiniai, o savo mokytojus pakvietė į bendrystės šventę mokytojų kambaryje - ten laukė trumpa muzikinė - literatūrinė kompozicija ir kavos puodelis. 

Mokytojai ir juos vadavę svečiai susitiko po išskirtinės pamokos. Skambėjo ne vienas padėkos žodis iššūkį priėmusiems socialiniams partneriams, bičiuliams bei tėveliams, vyko draugiška diskusija apie mokytojo profesijos šviesą ir įdedamas pastangas, kad ši šviesa negestų, o šviestų vis stipriau.

Džiaugiamės išgyventomis akimirkomis ir dar kartą tariame ačiū Lietuvos kariuomenės atstovams, Marijampolės visuomenės sveikatos biurui, Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos atstovams, Marijampolės kraštotyros muziejaus kolektyvui, Marijampolės Televizijos kolektyvui,  Marijampolės specialiųjų socialinės globos namų direktorei Vidutai Bačkierienei, Marijampolės aeroklubo vadovui Alvydui Danilaičiui, Šunskų seniūnui Rimantui Lekeckui, Marijampolės kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro ansamblio „Žolynukai" vadovei Vitai Gvazdaitienei, tėvų atstovei Jurgitai Juodsnukienei, mokytojo padėjėjai ir pailgintos darbo dienos grupės auklėtojai Simonai Mekionytei, bibliotekos vedėjai Laimai Vaičiūnienei ir bibliotekininkei Vidutei Lapinskienei. 

Neformaliojo ugdymo organizatorė Eglė Alenskaitė