Erasmus+ KA2 - „Mokomės gyventi sveikai“

 

 edited intro flioksai

Erasmus+ KA2 - „Mokomės gyventi sveikai“

Projektas „Mokomės gyventi sveikai“ jau įpusėtas

   5  Marijampolės R. Stankevičiaus pagrindinėje mokykloje tęsiasi projekto Erasmus+ KA2 veiklos įgyvendinimas. Po intensyvių darbų, kuriuos turėjo atlikti projekte „Mokomės gyventi sveikai“ dalyvaujančių šalių mokiniai ir mokytojai, šalys partnerės Portugalija, Turkija, Danija, Rumunija ir Lietuva susitiko Dr. Antonio Granjo mokykloje, Šaveso (Chaves) mieste, Portugalijoje.

       Į šį vizitą, kuris vyko birželio 14-18, buvo išvykę du 7a klasės mokiniai - Arnas Šverčiauskas bei Akvilė Aleksaitė.

Skaityti daugiau...

Viešnagė Portugalijoje

     32414374 10214296222352293 260811571222020096 nŠią savaitę mūsų mokyklos mokytojos Odeta Gluoksnytė ir Rita Dijokienė su mokiniais vieši Portugalijoje, Chaves mokykloje.

 Administracijos informacija

 

 

 

Skaityti daugiau...

Įsibėgėja Erasmus KA+2 projektas „Mokomės gyventi sveikai“

      IMG 20171010 080958 Į antrąjį projekto susitikimą Portugalijoje (Escola Secundaria Dr. Antonio Granjo) gegužės 12- 19 dienomis išvyksta 2 mūsų mokyklos 7a klasės mokiniai - Akvilė Aleksaitė ir Arnas Šverčiauskas. Jie ne tik susipažins su šios šalies kultūra, gyvenimo būdu, mokysis gyventi sveikai, bet ir pristatys įvairias veiklas, kurios buvo įgyvendintos mūsų mokykloje iki šio išvykimo. Veiklų išties buvo daug ir įdomių. Jas vykdė įvairių dalykų mokytojai, socialiniai pedagogai, kviestiniai svečiai ir t.t.

Skaityti daugiau...

Ugnės Stankūnaitės įspūdžiai Rimunijoje

Šių metų sausio 21-29 dienomis buvome išvykę į Rumuniją, Rovinari miestelį su projektu Erasmus+”. Tai buvo geriausia patirtis nuvykti į kitą šalį, susipažinti su naujais žmonėmis, lankyti kitą mokyklą ir, žinoma, visą savaitę kalbėti anglų kalba.

Pamačiau, kokie draugiški yra šios šalies žmonės. Atvykusius pasitiko su šypsena, daug bendravo, gamino tradicinius patiekalus ir darė viską, kad svečiai būtų laimingi.

Skaityti daugiau...