Neformalusis švietimas

 

 edited intro fresh layers

Neformalus švietimas

Neformaliojo vaikų švietimo užsiėmimų tvarkaraštis 2016 - 2017 m. m.

 

MARIJAMPOLĖS RIMANTO STANKEVIČIAUS PAGRINDINĖS MOKYKLOS

NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS

 2016-2017m. m. II pusmečiui

Eil. Nr. Programos pavadinimas Vadovo vardas, pavardė Savaitės diena, laikas Val. sk. Vieta
1.

Chorinis dainavimas

(1-4 kl.)

Žydrūnė Zubrickienė

Trečiadienis, 12.55 – 14.30 val.

Ketvirtadienis, 12.55 – 13.40 val.

2

1

411 kab.
2.

Chorinis dainavimas

 (5-10 kl.)

Žydrūnė Zubrickienė

Ketvirtadienis, 13.50 – 14.35 val.;

Penktadienis, 13.50 – 14.35 val.

1

1

411 kab.
3.

Teatras

(5-6 kl.)

Irena Šverčiauskienė Penktadienis, 12.55 – 13.40 val. 1

108 kab.,

iškilmių salė

4.

Lėlių teatras

(2-4 kl.)

Laima Vaičiūnienė

Trečiadienis, 12.55 – 13.40 val.

1 301 kab.
5.

Dailė

(2-4 kl.)

Ernesta Boželytė – Liobienė Pirmadienis, 12.55 – 14.30 val. 2 213 kab.
6.

Dailė-dizainas

(6-9 kl.)

Ernesta Boželytė – Liobienė

Ketvirtadienis, 13.50 – 14.35 val.

1 213 kab.
7. Krepšinis    (1-4 kl.) Reda Pažėrienė

Ketirtadienis, 12.55 – 13.40 val.

Penktadienis, 12.55 – 13.40 val.

1

1

Sporto salė
8. Sportas (5-8 kl.) Valentinas Kraulišas

Antradienis, 12.55 – 13.40 val.

Penktadienis, 12.55 – 13.40 val.

1

1

Sporto salė
9. Bendras fizinis pasiruošimas (5-10 kl.) Vilija Luobikienė

Antradienis, 12.55 – 13.40 val.

Ketvirtadienis, 12.55 – 13.40 val.

1

1

Sporto salė
10.

Šokiai  I

(1a kl.)

Daina Misiukevičienė

Pirmadienis, 11.45 – 12.20 val.

Antradienis, 11.45 – 12.20 val.

1

1

Iškilmių salė
11.

Šokiai  II

 (2-4 kl.)

Daina Misiukevičienė

Pirmadienis, 12.30 – 13.15 val.

Antradienis, 12.30 – 13.15 val.

1

1

Iškilmių salė
12.

Šokiai  III

 (5-10 kl.)

Daina Misiukevičienė Penktadienis, 11.40 – 13.15 val.

2

Iškilmių salė
13. Jaunieji muziejininkai (6-9 kl.) Jurgita  Papečkytė

Pirmadienis, 14.40 – 15.25 val.

Trečiadienis, 14.40 – 15.25 val.

1

1

307 kab., mokyklos muziejus
14.

Jaunieji šauliai

(5-8 kl.)

Rūta Čepaitienė

Antradienis,  13.50 – 14.35 val.

1 306 kab.
15.

Etninė kultūra

(5-10 kl.)

Eglė Alenskaitė

Antradienis, 14.00 – 15.35 val.

2 402 kab.
16. Mokomės iš gamtos (5-8 kl.) Rita  Dijokienė Ketvirtadienis, 13.50 – 15.25 val. 2 312 kab.
17. Popieriaus studija (5-10 kl.) Neringa Kavaliauskienė Ketvirtadienis, 12.00 – 13.35 val. 2 205 kab.
18. Orientavimasis (4-7 kl.) Rūta Čepaitienė Antradienis, 12.55 – 13.40 val. 1 306 kab.
19. Žaidžiame kalbą (2-3 kl.) Aušra Žemaitaitienė Ketvirtadienis, 12.55 – 13.40 val. 1 114 kab.
20.

Kalbos mozaika

 (2-3 kl.

Erika Venckevičienė Antradienis, 11.45 – 12.30 val. 1 208 kab.
21. Šokiai (1b, 1c kl.) Vaida Žukauskienė Trečiadienis, 12.55 – 13.30 val. 1 Iškilmių salė

Parsisiųsti dokumentą: NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS 2016 - 2017 m.m. _______________________  


Tvarkaraštį sudarė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Bačinskaitė